Taśmy ostrzegawcze i BHP

Wśród bogatej oferty produktów izolacyjnych oraz uszczelek marki SCAPA znajdują się również w pełni profesjonalne taśmy oznacznikowe do wyklejania ciągów komunikacyjnych. Jest to podstawowe wyposażenie pracowników branży BHP oraz kadr zarządzających halami oraz magazynami, jednak taśmy ostrzegawcze znajdują zastosowanie również w branży budowlanej i podczas prac remontowych.

Do wyboru mają Państwo różnej szerokości, produkowane w pięciu podstawowych kolorach typowe taśmy podłogowe do wyklejania ciągów komunikacyjnych, ale również dedykowane do bardziej poważnych zastosowań i sprzedawane w aż sześciu kolorach profesjonalne taśmy ostrzegawcze. Uzupełnieniem tej ciekawej oferty są dwukolorowe taśmy ostrzegawcze przeznaczone do oznaczania miejsc niebezpiecznych, charakteryzujące się podwyższoną przyczepnością do stali.

Powinieneś wiedzieć, że...

Wszystkie produkty marki SCAPA charakteryzuje wysoka odporność na ścieranie oraz łatwość aplikacji, dzięki czemu stały się one wygodną alternatywą dla tradycyjnego oznaczania z zastosowaniem farby.

Zdjęcie
Nazwa produktu
Nr
Właściwości
Scapa 2715
Wymiary i kolory
- grubość: 0,13mm
- długość: 33m
- szerokość: 50, 75, 100mm
- kolory: Żółty, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały
Siła zrywająca: 25N/cm
Wydłużenie przy zerwaniu: 150%
Przyczepność do stali: 1.5N/cm

Scapa 2721
Wymiary i kolory - długość: 33m - szerokość: 50, 75, 100mm - grubość: 0,16mm - kolory: Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Czarny
Scapa 2724
Siła zrywająca: 25N/cm
Wydłużenie przy zerwaniu: 150%
Przyczepność do stali: 2,0N/cm