Uszczelki do okien

Rozwiązanie przynoszące wiele korzyści

Nieszczelności otworów oraz mostki cieplne to jedne z największych mankamentów w dzisiejszym budownictwie, przez które zużycie energii na ogrzewanie trudno utrzymać w rozsądnych granicach. Dzięki wysokiej jakości produktom takim, jak taśmy uszczelniające, uszczelki do okien, można poradzić sobie z wieloma podobnymi problemami.

Łatwe w montażu samoprzylepne uszczelki do okien to doskonałe lekarstwo dla nieszczelnych przeszkleń, natomiast wykonane na bazie kauczuku taśmy skutecznie wyeliminują nieszczelności drzwi zewnętrznych, zatrzymując kurz i zimne powietrze. Dzięki profesjonalnym produktom, obniżenie zużycia energii na ogrzewanie i zwiększenie izolacyjności akustycznej przegród nawet w starszych domach i mieszkaniach stanie się realne.

Doskonała jakość

Taśmy i uszczelki do okien wykonane są na bazie kauczuku EPDM. Jest to materiał o znakomitych właściwościach sprężystych, który posiada zdolność odwracalnej deformacji i pozostaje elastyczny w szerokim zakresie temperatur od 40 stopni poniżej zera do nawet 110 stopni. Dzięki tym właściwościom kauczuku EPDM produkty do uszczelniania pozostają skuteczne przez wiele lat niezależnie od warunków termicznych.

Produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe jakościowe standardy. Ich znakomite właściwości gwarantują niezawodne i skutecznie uszczelnianie każdego rodzaju okna. Decydując się na oferowane uszczelki do okien, masz pewność, że uzyskasz produkty o ponadprzeciętnej trwałości oraz odporności na działanie czynników atmosferycznych.


 uniwersalne uszcelki samoprzylepne

Zdjęcie
Nazwa produktu
Nr
Właściwości