Branże:

Taśmy antypoślizgowe na schody, stosowane w celu zmniejszenie szansy na wypadek

Taśma antypoślizgowa na schody, taśmy antypoślizgowe na wałki

W celu zapewnienie bezpieczeństwa wykorzystaj taśmy antypoślizgowe na schody i inne powierzchnie.   Bolesne potłuczenia i groźne złamania to zdarzenia niepożądane nie tylko ze względu na zasady BHP i dobro pracowników. Mniejsze ryzyko urazu to mniejsza absencja załogi, a co za tym idzie większa wydajność i terminowość wykonywania zleceń przez zakład. Wszelkie śliskie lub potencjalnie niebezpieczne powierzchnie winny być zatem odpowiednio zabezpieczone. Z pomocą przychodzą taśmy antypoślizgowe na schody z naszej dystrybucji. Są również zaskakująco łatwe w montażu oraz świetnie współpracują z różnymi rodzajami nawierzchni. Prace budowlane nierozłącznie wiążą się z ryzykiem wypadku. Bezwzględnie powinniśmy temu zapobiegać za pomocą taśm antypoślizgowych na schody Wszelkiego rodzaju drabiny, rampy czy podesty należy zabezpieczyć materiałem o dużym współczynniku tarcia, który ochroni nas i naszą ekipę przed przypadkowym poślizgnięciem się i upadkiem. W tym celu musimy wykorzystać produkty, które pomogą w podwyższeniu poziomu bezpieczeństwa – jednym z nich jest taśma antypoślizgowa. Sprawdzają się również w szkołach, obiektach użyteczności publicznej i na basenach. Zapraszamy do wyboru tego typu taśmy Scapa z naszej oferty.

Zabezpieczenie schodów taśmą antypoślizgową

Powszechnie występujące w przestrzeni miejskiej oraz wewnątrz budynków o charakterze publicznym pochyłości wymagają szczególnej troski. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której przypadkowe potknięcie, kończy się wypadkiem i narażeniem zdrowia przypadkowej osoby. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w naszej ofercie znajduje się taśma antypoślizgowa na schody, która jest gwarancją bezpieczeństwa w krytycznych sytuacjach. Odporność na ścieranie pozwala śmiało stosować ją w szkołach, firmach ifabrykach. Również przestrzenie domowe i gastronomiczno-hotelowe są świetnym polem do wykorzystania dystrybuowanych przez nas taśm antypoślizgowych. Kuchnie, łazienki czy hotelowe strefy basenowe to miejsca, gdzie wilgoć powoduje bardzo duże ryzyko urazu. Zalecenia o chodzeniu w klapkach nie zawsze są skuteczne. Lepiej więc zapobiegać przykrym sytuacjom. Nasze produkty dobrze współpracują z różnym rodzajami nawierzchni, takimi jak beton, drewno, ceramika czy nawet metal.

Taśma antypoślizgowa na schody – szerokie zastosowanie i przystępna cena

Specjalistyczne taśmy antypoślizgowe z powodzeniem można stosować również na schodach i na powierzchni podłogi w domu. Dzięki bogatej kolorystyce można je dopasować do indywidualnych potrzeb i montować na różnych śliskich powierzchniach. Jej samoprzylepna forma gwarantuje prosty i szybki montaż. Taśma antypoślizgowa na schody, dostępna w naszej ofercie internetowej, została wykonana z najlepszych materiałów. Dzięki temu doskonale nadaje się do stosowania zarówno na powierzchniach wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Taśmy antypoślizgowe dostępne za pośrednictwem tej strony są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo samoprzylepna warstwa jest wytrzymała na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Taśma antypoślizgowa przyklejona na śliskich powierzchniach poprawiają bezpieczeństwo, niezależnie od miejsca zastosowania. Możesz wykorzystać je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dostępne u nas taśmy antypoślizgowe charakteryzuje również atrakcyjna cena – wybierz nasz sklep i złóż zamówienie już dziś!