Promocje

 • Tasma samowulkanizujaca do izolacji przewodów na bazie kauczuku poliizobutylowego

  Scapa 2547 EPR – Taśma samowulkanizująca

  Taśmy samowulkanizujące to jeden z rodzajów taśm przeznaczonych do ochrony i izolacji. Są wytrzymałe i odporne na wpływ różnorakich czynników zewnętrznych, takich jak warunki atmosferyczne czy wilgoć. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór taśm samowulkanizujących, izolacyjnych i ochronnych od producenta Scapa.

  Nasza firma oferuje produkty Scapa, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Taśma samowulkanizująca EPR Scapa 2547 jest niezwykle prosta w zastosowaniu. Jednocześnie taśmy Scapa są bardzo wytrzymałe. Materiał z kauczuku etylopropylenowego EPR gwarantuje skuteczność zastosowania taśmy samowulkanizującej. Tego typu produkt sprawdzi się przy przeciekających przewodach pneumatycznych czy rurach.

  Praktyczna ochronna taśma marki Scapa

  W naszym asortymencie dostępna jest także przydatna taśma ochronna. Możesz wybrać różne kolory – wszystkie są wyraźne, a dzięki temu odpowiednio widoczne. Właśnie dlatego doskonale sprawdzą się przy oznaczaniu i wyznaczaniu znaków poziomych na jezdni, przestrzeni w halach przemysłowych czy oznaczania kabli kolorami. Skorzystaj z naszej oferty taśm marki Scapa!

  Karta Katalogowa

   

  Opis /właściwości:

  • Kolor: Czarny
  • Całkowita grubość [mm]: 0.75.
  • Siła zrywająca [MPa]: 3.
  • Wytrzymałość dielektryczna [kV/mm]: 44.
  • Temperatura [oC]: od -40 do +100 (krótkotrwale do +120).
  • Odporność na ozon, promienie UV, wilgoć, zanurzenie w wodzie
 • Uszczelka Profil P

  Szukasz skutecznego rozwiązania, które zagwarantuje utrzymanie ciepła w pomieszczeniu i zabezpieczy je przed wpływem wilgoci? W naszym asortymencie znajdziesz uszczelki sprawdzonej marki Scapa, które są wytrzymałe i odporne na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych. Zapraszamy do wyboru uszczelki z naszej oferty.

  Uszczelki uniwersalne do okien i drzwi – profil P

  Kwalifikacja uszczelek do konkretnego profilu pozwala nam oznaczyć taśmy uszczelniające według grubości, szerokości czy też rodzaju materiału, z którego zostały one wykonane. Dzięki rozpoznaniu danej gramatury profilu gumowego możemy dopasować uszczelkę uniwersalną do szczelin, w których chcemy ją zastosować. Dlatego oferujemy wybór uszczelek uniwersalnych, jak i takich o różnych profilach, wyprodukowanych przez renomowaną markę Scapa, których artykuły cieszą się zaufaniem klientów z uwagi na wysoką jakość wykonania i wykorzystanych materiałów. Skutecznie zabezpieczą Twoje okna i drzwi przed uciekaniem ciepła i wilgocią.

  Wysokiej jakości uszczelki o profilu P

  Uszczelka profil P do okien i drzwi jest wykonana z elastycznego i wytrzymałego materiału, który z łatwością dostosujesz do danej szczeliny. Marka Scapa od wielu lat zajmuje się produkcją taśm PCV, maskujących, naprawczych czy uszczelniających i wielu innych. Wykorzystują wieloletnie doświadczenie i innowacje technologiczne, aby produkować artykuły, które zagwarantują efektywność różnym branżom przemysłu. Taśma uszczelniająca o profilu P dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz dobrać taką, która będzie pasować do danego wystroju wnętrz. Taśmy uszczelniające i montażowe to produkty niezbędne dla każdego, kto pracuje w branży budowlanej, architektonicznej czy wnętrzarskiej.

  Zastanawiasz się, czy taśma o profilu P jest odpowiednia dla Ciebie? Nie masz pewności, czy uszczelka marki Scapa spełni funkcję takiego zabezpieczenia, jakiego potrzebujesz? Zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skorzystaj z naszej oferty uszczelek marki Scapa!

  Profesjonalne uszczelki do okien i drzwi

  • Profil P
  • Opakowanie 100, 12, 6 m
  • Szerokość: 9mm
  • Wysokość: 5,5mm
  • Na szczeliny 3 – 5 mm
  • Kolor: Biały, Brązowy
 • Ochrona danych osobowych